Prekių grąžinimas ir grąžinimo taisyklės

AutoPublic įsigytas prekės galite grąžinti per 14 darbo dienų, nuo prekės pristatymo dienos. Tikimės, jog likote patenkinti savo pirkiniu, o jeigu yra kitaip, mes pasiruošę suteikti visą įmanomą pagalbą tam, kad jūsų problema būtų išspręsta arba galite pildyti grąžinimo formą savo užsakymo lange. Mūsų komanda pasiruošusi padėti telefonu +370 640 66947 bei el.paštu sales@autopublic.lt

 

1. Grąžinimo sąlygos

1.1. Grąžinant prekę, užtikrinkite, kad ji būtų tvarkingai supakuota, kad transportavimo metu nebūtų pažeista.

1.2. Prekė turi būti grąžinta tokia pat komplektacija ir būkle, kokia buvo gauta, ir neturi būti pažeista ar sugadinta. Prieš siunčiant prekę jums, mūsų komanda prekės būklę nufotografuoja, todėl tikimės gauti prekę tokią kokią išsiuntėme jums.

1.3. Prekės gali būti pripažintos nekokybiškomis ir keičiamos į kokybiškas (jei yra tokia galimybė) arba grąžinamos, jeigu:

1.3.1. jos neatitinka pardavėjo pateikto aprašymo ir neturi tokių savybių kaip prekės, kurias pardavėjas pateikė kaip pavyzdį ar modelį; arba turi defektų, kurių pardavėjas nenurodė prieš parduodamas prekę;

1.3.2. jos neatitinka kokybės rodiklių, kurie paprastai yra būdingi to paties pobūdžio daiktams ir kurių pirkėjas gali pagrįstai tikėtis pagal daikto pobūdį;

1.3.3. pirkėjui kyla pagrįstų įtarimų, jog prekė pagaminta pažeidžiant trečiųjų asmenų intelektinės nuosavybės teises (pvz., nėra originali, nors taip buvo deklaruojama), įgyta ar platinama neteisėtais būdais;

 

2. Pinigų grąžinimo garantija

2.1. Grąžinimo garantija prasideda nuo prekės gavimo datos.

2.2. Pinigai už grąžintą prekę bus grąžinami per 1-2 darbo dienas nuo prekės atvykimo į mūsų sandėlį.

2.3. Jei apmokėta už prekę kredito kortele, grąžinami pinigai gavėją pasieks per 5-10 darbo dienų.

 

3. Grąžinimo procedūra

3.1. Pirkėjams Lietuvoje: Norėdami grąžinti prekę, užpildykite grąžinimo formą savo užsakyme, pasirinkti patogų laiką kada kurjeris atvyks paimti grąžinamos prekės iš jūsų, atsispausdinkite pateiktą lipduką ir užklijuokite ant paruoštos siuntos. Laukite kurjerio atvykimo.

3.2. Pirkėjams ne iš Lietuvos: Norėdami grąžinti prekę, užpildykite grąžinimo formą ir ją pateikite savo užsakyme. Per 1 - 2 darbo dienas atsiųsime lipduką elektroniniu paštu, kurį turėsite užklijuoti ant paruoštos siuntos. Kurjeris prieš atvykstant pas jus paimti siuntos, turėtų su jumis susisiekti jūsų užsakyme nurodytu telefono numeriu.

3.3. Grąžinamų detalių pristatymo laikotarpis yra iki 5 darbo dienų nuo grąžinimo formos pateikimo dienos. Jei grąžinamos dalys nebus perduotos per šį laikotarpį, grąžinimo garantija nebus taikoma.

 

4. Grąžinimo išlaidos

4.1. AutoPublic grąžinimo garantija neapima išlaidų, kurios viršija originalų užsakymo ir pristatymo sumą.

4.2. Jeigu siunčiamos prekės buvo ne į Lietuvą ir nusprendėte grąžinti prekes dėl to, kad prekės nebenorite, bet prekė jau išsiųsta. Pristatymo suma nėra grąžinamą.

  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera