BMW nori, kad už prabangias funkcijas mokėtumėte mėnesinį mokestį.

Naujienos data: 2023-01-12 18:55:15, Peržiūros: 1215

Nuolatiniai mokėjimai leidžia atlikti funkcijas, kurias jau gali palaikyti automobilio techninė įranga.

Nuo 2020 m., kai ši idėja pirmą kartą buvo iškelta, BMW aiškiai parodė, kad nori reguliariai uždirbti pinigų iš visame pasaulyje parduodamų automobilių.

Daugelis "BMW ConnectedDrive" parduotuvėje esančių parinkčių tiesiog įgalins funkcijas aparatinei įrangai, kuri jau yra įmontuota jūsų BMW. Šias parinktis galima pridėti prie jūsų BMW.

Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, galite mokėti 15 svarų sterlingų per mėnesį, kad įjungtumėte šildymą priekinėse automobilio sėdynėse, arba galite sumokėti vienkartinį 350 svarų sterlingų mokestį, kad ir toliau turėtumėte tokią galimybę.

Arba galite norėti asistento, kuris automatiškai perjungtų įprastas ir tolimąsias šviesas; šis asistentas jums kainuos 10 svarų sterlingų per mėnesį arba 200 svarų sterlingų visam gyvenimui.

Nors mokėti šiek tiek daugiau už modifikaciją, kuri gali šiek tiek pagerinti jūsų vairavimo patirtį, nėra naujiena, sunkiau susitaikyti su tuo, kad techninė įranga jau yra įdiegta, o jūs mokate tik už programinės įrangos bloko atrakinimą.

Žinoma, šie mikrotransakcijos sandoriai tikriausiai egzistuos ir toliau, jei BMW žengimas į šį sektorių duos jos lūkesčius atitinkantį pajamų srautą. BMW nori, kad už prabangias funkcijas mokėtumėte mėnesinį mokestį.  BMW nori, kad už prabangias funkcijas mokėtumėte mėnesinį mokestį.
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera