Būsimose "Honda" elektrinėse transporto priemonėse gali būti įdiegta "PlayStation 5" žaidimų įranga.

Naujienos data: 2023-01-12 18:29:24, Peržiūros: 1175

"PlayStation 5" žaidimų įranga gali būti įtraukta į būsimas "Sony Honda Mobility" pramogų sistemas.

2022 m. kovo mėn. "Honda" ir "Sony" paskelbė apie bendrą įmonę, ketinančią kartu kurti būsimas elektrines transporto priemones. Dabar į jų planus gali būti įtraukta "PlayStation 5" žaidimų aparatinė įranga.

Naujoji bendrovė, pavadinta "Sony Honda Mobility", planuoja 2025 m. pristatyti savo pirmąją transporto priemonę, už kurios dizainą bus atsakinga "Honda", o už aptarnavimą ir pramogas - "Sony". Siekiant užtikrinti geriausią savo klasėje patirtį automobilyje, siekiama sutelkti dėmesį ne tik į žaidimus, bet ir į muziką bei filmus.

"Žmones jaudina "Sony" turinys, paslaugos ir pramogų technologijos. Bendrovės prezidentas Izumi Kawanishi pareiškė: "Tai mūsų stiprybė prieš "Tesla". Šį turtą pritaikome mobilumui".

Toliau jis teigė, kad informacijos ir pramogų platformoje techniškai galėtų būti įdiegta PS5 technologija.

Netgi bendros įmonės koncepcinis automobilis mums dar nebuvo parodytas. Tačiau neseniai buvo pristatytas "Honda" elektrinis visureigis "Prologue", kurį ji planuoja pristatyti 2024 m. Galbūt pagal tai galėsime suprasti, ko tikėtis.

Jis pasižymi tvarkingomis linijomis ir "neo-rugged" dizainu, kuris panašus į 2023 m. "Honda CR-V". Viduje bus 11 colių ekrano skydelis, o prietaisų skydelio viduryje - 11,3 colio pločio informacijos ir pramogų ekranas. Būsimose  Būsimose
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera