Būsimuose „Hyundai“ ir „Polestar“ automobiliuose bus „Nvidia“ debesies pagrindu veikiantys žaidimai.

Naujienos data: 2023-01-13 16:45:34, Peržiūros: 1166

Netrukus „Hyundai“ ir „Polestar“ visureigių ir automobilių savininkai galės žaisti sudėtingus žaidimus, kol jų elektromobiliai kraunasi.

Nors žaisti vaizdo žaidimus automobilyje nėra jokia naujiena, „Nvidia“ debesies pagrindu sukurta žaidimų paslauga „GeForce Now“ dar nebuvo įdiegta. Po to, kai „Nvidia“ CES paskelbė, kad trys automobilių gamintojai dabar sutiko transliuoti „GeForce Now“ žaidimus „atrinktuose transporto priemonių modeliuose“, tai netrukus gali pasikeisti.

„GeForce Now“ „Nedelsiant paverčia beveik bet kurį nešiojamąjį kompiuterį, stalinį kompiuterį, „Mac“, SHIELD televizorių, „Android“ įrenginį, „iPhone“ ar „iPad“ į kompiuterinių žaidimų įrenginį, apie kurį visada svajojote“, – „Nvidia“ apibūdina „GeForce Now“ kaip mažos delsos srautinio perdavimo paslaugą. Technologijų įmonė dabar turi platų sąrašą kompiuterinių žaidimų konfigūracijų, kuriose yra Hyundai / Kia / Genesis, BYD ir Polestar transporto priemonės.

Internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip Steam ir Epic Games Store, GeForce vartotojai gali žaisti daugiau nei 1000 mokamų ir nemokamų žaidimų, tokių kaip Fortnite ir Destiny 2.

Per spaudos konferenciją „Nvidia“ automobilių pramonės viceprezidentas Danny Shapiro pareiškė: „Mes atlikome daug optimizavimo, kad tai veiktų visuose skirtinguose įrenginiuose, nesvarbu, ar tai nešiojamasis kompiuteris, telefonas, planšetinis kompiuteris, išmanusis televizorius, o dabar ir automobiliai.

Shapiro teigė, kad laikas nuo to momento, kai žaidėjas paspaudžia mygtuką ir siunčia signalą į debesį ir atgal, kad sukeltų reakciją ekrane, vadinamas „spustelėkite į fotoną“. Jis teigė, kad tam, kad paslauga tinkamai veiktų elektromobilyje, kuris stovi ir kraunasi, turėtų pakakti stipraus „Wi-Fi“ ryšio. Tačiau automobiliai yra gerai žinomi dėl to, kad ne visada būna vietoje kurioje yra stiprus  „Wi-Fi“ ryšis.

„Jums reikalingas patikimas 4G arba 5G ryšys kelyje“, – pareiškė jis. Todėl tai tikrai priklauso nuo jūsų tinklo stiprumo. Siekdami, kad GeForce Now integravimas į automobilių informacijos ir pramogų sistemą būtų kuo sklandesnis, intensyviau deriname ir optimizuojame savo partneriu automobiliuose.

Kadangi „Nvidia“ bendradarbiauja su daugybe automobilių gamintojų, neturėtų stebinti, kad trys originalios įrangos gamintojai, kurie pirmiausia pristatys „GeForce Now“ savo automobiliuose, jau turi „Nvidia“ dalių kai kuriose iš jų. BYD kuria naujas elektrines transporto priemones „Nvidia Drive“ platformoje, o „Hyundai Motor Group“ ir „Polestar“ savo transporto priemonėse naudoja „Nvidia Drive“ technologiją.

CES metu „Nvidia“ taip pat paskelbė apie naują strateginę partnerystę su „Foxconn“, automobilių tiekėja ir gamintoja. „Foxconn“ gamins naujus elektroninius valdymo blokus, pagrįstus naujausia „Nvidia Drive Orin“ technologija, atsižvelgiant į abiejų įmonių tvirtinimus, kad jos sukurs automatizuotas platformas elektra varomoms transporto priemonėms. Būsimuose „Hyundai“ ir „Polestar“ automobiliuose bus „Nvidia“ debesies pagrindu veikiantys žaidimai.  Būsimuose „Hyundai“ ir „Polestar“ automobiliuose bus „Nvidia“ debesies pagrindu veikiantys žaidimai.
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera