"Ferrari Testa Rossa J" - tai mini lenktyninis automobilis, varomas tik elektra.

Naujienos data: 2023-02-14 15:01:13, Peržiūros: 707

Daugeliui žmonių "Ferrari 250 Testa Rossa" yra tolima svajonė. Tiesą sakant, nedaugelis žmonių gali sau tai leisti. Taip buvo iki "The Little Car Company" išleidžiant "Ferrari Testa Rossa J" "Pacco Gara".

Pasaulinis rankomis gaminamų jaunųjų automobilių lyderis bendradarbiaudamas su "Ferrari" pagamino riboto tiražo "Testa Rossa J". 75 proc. mastelio, visiškai elektrinė legendinio 250 Testa Rossa, padėjusio "Ferrari" laimėti trejas Le Mano lenktynes, kopija.

Automobilyje įrengtas apsauginis narvas, užtikrinantis apsaugą tiems, kurie nori juo važiuoti į trasą, todėl jis yra tikras mini lenktynininkas.

Lenktyninis apsauginis narvelis yra prisukamas varžtais ir gali būti nuimamas, todėl galite keisti "Ferrari Testa Rossa J" išvaizdą. Ferrari kolekcionieriai ir entuziastai, įsėdę į kabiną, įvertins smulkiausias detales.

Siekiant autentiškų lenktynių įspūdžių, "Pacco Garo" turi "Sabelt" lenktyninius saugos diržus, kurie prisukami varžtais prie ratlankio ir važiuoklės.

"Sabelt" diržai taip pat naudojami "Ferrari" "Formulės-1" automobiliuose - tai dar viena nuoroda į didelę bendrovės lenktynių istoriją.

Be to, atsižvelgiant į originalų 250 Testa Rossa modelį, vairuotojo pusėje įrengtas antras išorinis veidrodėlis ir laikmetį atitinkantys prožektoriai.

Pridėjus reguliuojamus amortizatorius ir stabdžių nuokrypį, vairuotojai gali tiksliai sureguliuoti savo "Ferrari Testa Rossa J" pusiausvyrą, taip priartindami jį prie originalo. Taip pat pridėtas keleivio pusės dangtis, kaip ir originalus.

Jis pagamintas iš tos pačios "Ferrari" odos, kaip ir automobilio salonas, kurį galima rinktis iš "Ferrari's Centro Stile" rankomis parinktų spalvų derinių.

Po įspūdingais estetiniais patobulinimais slypi daugybė našumo patobulinimų, kurie suteikia daugiau galios ir pagerina vairuotojo lenktyniavimo patirtį.

Dėl gręžtinių stabdžių diskų ir vairo mechanizmo krumpliaračio su greitesniu perdavimu automobilis tampa jautresnis ir labiau orientuotas į lenktynių trasą.

Didžiausias "Ferrari Testa Rossa J Pacco Gara" patobulinimas yra iki 14 kW padidinta galia - tai tik programinės įrangos atnaujinimas, dėl kurio "Testa Rossa J" galia padidėja nuo 16 iki 19 AG.

"The Little Car Company" neatskleidė "Ferrari Testa Rossa J" kainos, tačiau galima sakyti, kad ji nebus pigi.

Bendrovė 2021 m. išleido riboto tiražo "Aston Martin DB5" už 109 000 JAV dolerių (šiandienos valiutos kursu).

Šį mėnesį Sankt Morice, Šveicarijoje, vyksiančiame tarptautiniame "Concours d'Elegance" renginyje "Ferrari Testa Rossa J" debiutuos viešai.Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera