Hibridinis ir turintis 482 kW AWD "Chevrolet Corvette E-Ray" iki 100 km/val. įsibėgėja per 2,5 sekundės.

Naujienos data: 2023-01-18 16:51:27, Peržiūros: 1144

Švenčiant "Vette" 70-ąjį gimtadienį, "C8" sujungtas "Stingray" natūraliai įsiurbiamas V8 variklis su elektriniu varikliu.

Ilgai lauktas "Chevrolet Corvette E-Ray" jau čia, tačiau jame viskas daroma šiek tiek kitaip nei kituose hibridiniuose superautomobiliuose. Visų pirma, iš dalies lekiančiame C8 paliktas V8 variklis, o tai yra didelis kontrastas "McLaren Artura" ir "Ferrari 296 GTB", kuriuose naudojami V6 varikliai.

Be to, "E-Ray" priekyje sumontuotam varikliui nereikia kompensuoti turbinos vėlavimo, o tai neįprasta hibridinių sportinių automobilių pramonėje. Taip, "Corvette Stingray" 6,2 l "LT2" 6,2 l darbinio tūrio natūraliai įsiurbiamas V8 sumontuotas per vidurį. Todėl reakcija į akceleratoriaus sklendę turėtų būti gana greita.

Su 364 kilovatais LT2 varikliui netrūksta šmaikštumo. Pridėjus priekinės ašies variklį, bendra "E-Ray" galia siekia 482 kilovatus, todėl tiesiojoje jis pasižymi žandikaulį atimančiomis savybėmis. Nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėjama vos per 2,5 sekundės. Greitai perjungiama aštuonių laipsnių dviejų sankabų pavarų dėžė maksimaliai padidina galią.

Kadangi tai nėra elektrinis automobilis, jis turi nedidelį 1,9 kWh akumuliatorių, kuris daugiausia įkraunamas važiuojant atbuline eiga ir naudojant rekuperacinę stabdymo sistemą. "Stealth" režimas leidžia trumpai važiuoti iki 72 kilometrų per valandą greičiu neįjungus variklio, tačiau vien elektra tokio atstumo nuvažiuoti nepavyks. Siekiant dar labiau taupyti degalus, cilindrų išjungimo sistema išjungia keturis V8 cilindrus.

Nepaisant to, kad "Corvette E-Ray" turi gerokai mažiau akumuliatoriaus elementų, jis yra gerokai sunkesnis už "Ferrari" ir "Mclaren", kurie abu yra PHEV automobiliai. Jis sveria 1712 kilogramų, t. y. maždaug 200 kilogramų daugiau kiaulienos nei kiekvienas europietis. Tačiau "E-Ray" kainuoja 104 295 JAV dolerių - arba 111 295 JAV dolerių už kabrioletą - daug mažiau. Tris tokius automobilius būtų galima įsigyti už tą pačią kainą kaip ir "Ferrari".

Į šią kainą įskaičiuoti "Brembo" anglies keramikos stabdžiai, specialiai "E-Ray" skirti 20 colių priekiniai ir 21 colio galiniai ratlankiai, apauti "Michelin Pilot Sport" visasezoninėmis padangomis (vasariniai "Sport 4S" padangos gali būti komplektuojamos kaip našumo paketo dalis), pertvarkytas kėbulas, kuris yra 90 milimetrų platesnis nei "Stingray", ir adaptyvūs amortizatoriai. Hibridinis ir turintis 482 kW AWD  Hibridinis ir turintis 482 kW AWD  Hibridinis ir turintis 482 kW AWD  Hibridinis ir turintis 482 kW AWD
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera