Hyundai Kona gerokai patobulintas ir padidinta vidaus erdvė.

Naujienos data: 2023-01-13 07:22:46, Peržiūros: 810

Mažesnė "Hyundai" elektrinė transporto priemonė dabar atrodo kur kas futuristiškiau.

"Hyundai Kona" buvo pertvarkytas taip, kad labiau atitiktų "Hyundai Ioniq 5" modelių liniją.

Nepaisant to, kad "Kona" yra panaši į "Kia Niro", "Hyundai" teigia, kad iš pradžių "Kona" buvo sukurta kaip elektromobilis. Tai rodo, kad modifikacijos buvo kuriamos tiek hibridinei, tiek ICE versijai, o ne atvirkščiai.

Naujoji šio nedidelio visureigio versija turi pikselių formos žibintus, kurie buvo matomi "Ioniq 5" modelyje ir dėl kurių šis automobilis yra populiarus miestiečių pasirinkimas.

Naujojo "Hyundai Kona" interjeras yra erdvesnis ir futuristiškesnis nei ankstesnio modelio, be to, jis geriau pritaikytas keleiviams. Vėl panaudota dalis stiliaus iš "Ioniq 5".

Dėl to interjeras dėl aplinkos apšvietimo ir dviejų 12,3 colių ekranų, išlenktų už vairo, primena poilsio kambarį.

Šiuo metu "Hyundai" demonstruoja tik dizainą, todėl nėra jokios oficialios informacijos apie jo galią ar ką nors kita.

Tačiau manome, kad naujasis "Hyundai Kona" bus labai panašus į "Kia Niro EV", kurio baterijos talpa 64,8 kWh, o priekinius ratus varantis automobilis išvysto 201 AG.

Vienu įkrovimu galėjome nuvažiuoti maždaug 268 mylias. Bus įdomu pamatyti, ar "Hyundai" pasirodys su tokiomis pačiomis specifikacijomis, ar atliks korekcijas, kad padidintų įkrovimo greitį, nes "Kia" modelis palaiko 72 kW maksimalų įkrovimą. Hyundai Kona gerokai patobulintas ir padidinta vidaus erdvė.  Hyundai Kona gerokai patobulintas ir padidinta vidaus erdvė.
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera