Koncepcinis sunkvežimis "Razorbak" primena naujos kartos "Batmobilį".

Naujienos data: 2023-01-26 19:41:12, Peržiūros: 777

Filmo apie Betmeną filmavimo aikštelėje "Razorbak" koncepcinis sunkvežimis neatrodytų netinkamai. Nors tai nėra ateities Betmobilis, jis tikrai atrodo kaip toks.

Iš tikrųjų jis buvo pradėtas gaminti kaip 2007 m. "Chevrolet Silverado 3500 Duramax". Šiuo metu "eBay" svetainėje galite įsigyti vienetinį, rankomis lipdytą koncepcinį sunkvežimį "Razorbak".

Pardavėjas, kaip rašoma skelbime, pakeitė lovį ir kabiną plieniniu rėmu, pagamintu iš didelio atsparumo plieninių vamzdžių.

Taip pat pardavėjas sumontavo rankomis pjaustytą, smūgiams atsparų stiklą ir rankomis pjaustytas kėbulo plokštes iš plieno lakštų. Pardavėjas praleido šimtus valandų, kad pagamintų kėbulo plokštes, kaip matyti iš galutinio gaminio.

Koncepciniame sunkvežimyje "Razorbak" yra keturios "Gullwing" durys su komercinės klasės pavaromis, taip pat "Camaro" stiliaus LED nuoseklūs galiniai ir priekiniai žibintai.

Jis turi futuristinį dizainą, kėbulas nudažytas matine anglies juodumo spalva.

Vidus

Viduje yra dvi slankiojančios sėdynės, konsole priekyje, o gale - sėdimo vietos trims asmenims.

Koncepcinis sunkvežimis "Razorbak" skleidžia aukštos klasės įspūdį, nes plačiai naudojamas jūrinės klasės anglis, oda ir zomšas.

Sunkvežimyje sumontuota "Bluetooth" garso sistema, priekinė ir galinė kameros ir visiškai naujas, aukščiausios klasės OEM prietaisų rinkinys.

Variklis - 6,6 l LBZ "Duramax V8" dyzelinis, sujungtas su "Allison 1000" šešių laipsnių pavarų dėže.

Jis juda ant didžiulių 21 colio ratų, kuriuos gaubia "Michelin XZL" padangos, kurių aukštis 54 coliai, o skersmuo - 26.

Stabdymo galia užtikrinama šešių cilindrų "Brembo" stabdžiais iš "Porsche Cayenne GTS".

Sunkvežimio "Razorback" pardavimas "eBay" užregistruotas už 62 000 JAV dolerių.

Havajuose įsikūręs prekiautojas netgi pasiūlė iš dalies padengti pristatymo į vakarinę pakrantę mokestį, jei bus sumokėta prašoma kaina. Koncepcinis sunkvežimis  Koncepcinis sunkvežimis  Koncepcinis sunkvežimis  Koncepcinis sunkvežimis  Koncepcinis sunkvežimis
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera