Manoma, kad už šį itin retą "Nissan Skyline" bus galima gauti daugiau pinigų nei už Ferrari.

Naujienos data: 2023-01-17 07:40:19, Peržiūros: 1365

Kai ateis laikas įsigyti šį šiuo metu parduodamą 2002 m. "Nissan Skyline GT-R Spec Nür", tikimasi, kad už jį bus sumokėta nepaprastai didelė kaina.

Kiekvieno automobilių kolekcininko svajonių automobilis yra "Skyline", o "Nissan" pagamino tik 285 šio modelio egzempliorius.

Brangių "Nissan Skyline GT-R R34" variantų atradimas nebestebina.

Paprasčiau tariant, R34 iš esmės yra Paulo Walkerio "Skyline", kurį jis vairavo filme "2 Fast 2 Furious".

Visiškai naujas "Nismo" modelis, kurio spalva "Midnight Purple", neseniai buvo parduotas už 662 000 JAV dolerių. Čia matomas "Spec Nür" iš tikrųjų gali pagerinti šį "Skyline R34" pasaulio rekordą. Šiuo metu jo kaina siekia 450 000 JAV.

Šis "Skyline" iš tikrųjų yra labai santūraus ir subtilaus stiliaus. Automobilio išorė apdailinta "Millennium Jade" spalva, o salone yra elektra valdomi langai, juodi odiniai apmušalai ir CD grotuvas. Jis atrodo beveik kaip bet kuris kitas "Skyline", tačiau jei atidžiau pažiūrėsite, pamatysite "Nismo" tarpinį aušintuvą ir auksinius suportus, kurie yra su "Nismo" ženklu. Šis "Skyline", kurio kilometražo rodyklė rodo 44 172 kilometrus (maždaug 27 000 mylių), šiuo metu yra registruotas Australijoje.

Kuo "Nissan Skyline GT-R Spec Nür" toks ypatingas?

Garsioji Niurburgringo lenktynių trasa, kurioje automobilių gamintojai dažnai išbando savo automobilių charakteristikas, rašoma Nür.

Spec Nür iš esmės yra modifikuotas R43 su trasai pritaikytu varikliu.

Standartinis 2,6 l darbinio tūrio eilinis šešių cilindrų variklis su dviem turbinomis buvo papildytas nauju elektroniniu valdymo bloku (ECU), nauju oro įsiurbimo įtaisu, nauju "Nismo" tarpiniu aušintuvu ir auksiniu vožtuvų dangteliu. Dabar automobilis išvysto 276 arklio galias, nuo 0-100 km/h sugaišta 4,6 sekundes ir pasiekia maksimalu 282 kilometrų per valandą (arba 175 mylių per valandą) greitį. Manoma, kad už šį itin retą  Manoma, kad už šį itin retą  Manoma, kad už šį itin retą  Manoma, kad už šį itin retą  Manoma, kad už šį itin retą
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera