Naujasis "Mercedes EQB 350 AMG Line" - tai ekologija ir greitis viename

Naujienos data: 2023-01-13 14:00:12, Peržiūros: 656

Šis visiškai elektrinis visureigis yra mažesnis, tačiau stiprus.

Vėliau į kaimyninę rinką įžengia vis daugiau elektrinių transporto priemonių markių, todėl elektrinės transporto priemonės (EV) tampa vis labiau žinomos.

Tokie elektromobilių prekių ženklai kaip "Tesla" ir "Polestar" Singapūre pristatė savo modelius, "Mercedes-EQ" šeima - šios markės elektrinių transporto priemonių padalinys - Singapūre išleido EQB, visiškai elektrinį garsiojo GLB visureigio (Sports Utility Vehicle) variantą.

"EQB 350 AMG Line" yra antrasis visiškai elektrinis markės modelis. Be to, tai vienintelis septynvietis minimalus visureigis Singapūre, kurio bagažinės talpa siekia 1620 litrų, kaip teigia "Mercedes-Benz Singapore".

EQB taip pat yra pirmasis "Mercedes" modelis, kurį galima rezervuoti internetu per automobilių rezervavimo sistemą.

"Daimler South East Asia/Mercedes-Benz Singapore" prezidentas ir vadovas Claudius Steinhoffas sako: "EQB yra labai svarbus mūsų nuolat besiplečiančiai "Mercedes-EQ" linijai, nes jis ir toliau nustato standartus, suteikdamas klientams ekstravagancijos ir meistriškumo."

Kalbant apie vairavimą, "Mercedes EQB 350 AMG Line" atrodo neįtikėtinai. Automobilis gali pasigirti didžiausia 520 Nm jėga ir didžiausiu 160 km/val. greičiu, šimto kilometrų distanciją įveikdamas per 6,2 sekundės.

4MATIC pravers asmenims, ieškantiems stiprybės vairuojant Singapūro drėgnu klimatu. Šios markės visų varančiųjų ratų sistema, kurią galima įsigyti tik "EQB 350 AMG Line" modelyje, užtikrina patikimumą ir tvirtą pagrindą bet kokioje vietovėje.

Planine prasme EQB pasižymi šiurkščia, energinga išore su šokiruojančia nauja rožinio aukso apdaila. Priekinės oro užuolaidos suteikia automobiliui gyvybingą išvaizdą ir padeda išryškinti aptakias automobilio savybes, nes sumažina pasipriešinimą vėjui.

Automobilio prietaisų skydelyje yra didelė dalis MBUX mišrios terpės ekrano. Informaciniame ir pramoginių technologijų ekrane galima pasirinkti daugybę rodymo parinkčių, įskaitant transporto priemonės valdymo nustatymus ir GPS maršruto parinktis. Jei mėgstate perdažyti automobilį, galite pakeisti salono juostinį apšvietimą. Galima rinktis iš daugiau nei 60 skirtingų spalvų variantų.

O automobilio aplinkos kontrolės nustatymas iš esmės leidžia įjungti automobilio salono vėsinimo sistemą, net jeigu jūsų ir nėra automobilyje. Po dienos kaitros galėsite mėgautis visiškai vėsaus automobilio komfortu, kai į jį įlipsite. Naujasis  Naujasis
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera