Naujoji Europos hibridinė koncepcija demonstruoja naujos kartos Toyota C-HR visureigį

Naujienos data: 2023-01-11 23:19:05, Peržiūros: 896

Dabartinis Toyota C-HR kompaktiškas visureigis iš pradžių turėjo būti Scion, tačiau jis pasirodė po to, kai šio prekės ženklo veikla buvo nutraukta, jei bent kiek prisimenate nelemtą Toyota Scion prekės ženklą, kuris buvo skirtas jauniems vairuotojams. Todėl dėl keistos konstrukcijos jis buvo mažiau erdvus keleiviams ir turėjo silpną variklį. Dėl to jis buvo geras pasirinkimas paauglio ar koledžo studento pirmajam automobiliui Jungtinėse Valstijose, nes buvo saugus ir įperkamas. Neatmestina, kad jį galima laikyti šiek tiek paaukštinta standartinio hečbeko versija. Naujas iš tinklo įkraunamas hibridinis koncepcinis automobilis, skirtas Europai, leidžia manyti, kad C-HR pakankamai ilgai išsilaikė naujai kartai.

Už neseniai pristatyto "Toyota C-HR Prologue" koncepcinio automobilio dizainą atsakinga "Toyota" Europos dizaino kūrimo būstinė, vadinama ED2. Nors kol kas tai tik koncepcija, "Toyota" pareiškė, kad tai yra "automobilio, kuris netrukus suks galvas visos Europos keliuose, vizija".

Naujojo "Prologue" dizaino tikslas buvo išlaikyti originalaus modelio DNR ir kartu siekti, kad jis būtų dar drąsesnis ir rafinuotesnis. Dabar jis pasižymi paprastesnėmis, tačiau galingomis charakterio linijomis, didesniais ratais ir trumpesnėmis iškyšomis. Dizainas turi būti ir "tikslus, ir organiškas" bei atspindėti dinamišką priešingų vertybių kontrasto diapazoną.

Kuriamą markės "Hammerhead" išvaizdą, kuria taip pat pasižymi naujasis "Toyota Crown" sedanas ir "Prius" hečbekas, atspindi naujas markės priekinės dalies dizainas - susikertančios formos ir žibintai, taip pat plonesni priekiniai žibintai ir mažesnės grotelių angos. Trispalvė livrėja dabar sidabro ir anglies juodumo spalvas papildo "sieros" geltonos spalvos blyksniu, todėl kėbulo kalba atrodo kaip "deimantinis pjūvis". Didelis kontrastingos spalvos burės skydelis už galinių durelių labai primena naująjį "Kia Niro", tačiau net jei jis nėra visiškai originalus, čia atrodo šauniai.

Pranešime spaudai rašoma, kad Europoje gaminama hibridinė ir iš tinklo įkraunama hibridinė "C-HR Prologue" versija bus siūloma užsienyje. Šiuo metu Jungtinėse Valstijose gaminamas C-HR atkeliauja iš Turkijoje esančios gamyklos. Dabartinės kartos europietiški 1,8 l hibridiniai jėgos agregatai ir toliau turėtų būti siūlomi ne įkraunamuosiuose modeliuose, o naujai pristatytam europietiškam įkraunamajam modeliui.

Jungtinėse Amerikos Valstijose C-HR parduodamas gana gerai: 2018 m. pardavimai pasiekė aukščiausią lygį - daugiau nei 49 600 vienetų, 2019 m. sumažėjo iki 48 930 vienetų, 2020 m. - 42 936 vienetų.

"Toyota" Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje nuo 2022 m. modelio nustos prekiauti C-HR. Mes ir toliau esame įsipareigoję kompaktiškų visureigių rinkai ir nuolat peržiūrime savo produktų liniją. Kompaktinių visureigių pirkėjams suteikiame galimybę rinktis iš kelių variantų: neseniai pristatėme "Corolla Cross" ir "Corolla Cross Hybrid" - du puikius gaminius, kurie pasižymi puikiu naudingumo ir efektyvumo deriniu, ir geriausiai parduodamą RAV4.

C-HR nehibridinis 2,0 l keturių cilindrų 2,0 l jėgos agregatas Jungtinėse Valstijose išvysto tik 144 arklio galias, todėl hibridinis patobulinimas būtų neblogai. Panašu, kad kol kas pakanka "Corolla Cross Hybrid".

  Naujoji Europos hibridinė koncepcija demonstruoja naujos kartos Toyota C-HR visureigį Naujoji Europos hibridinė koncepcija demonstruoja naujos kartos Toyota C-HR visureigį Naujoji Europos hibridinė koncepcija demonstruoja naujos kartos Toyota C-HR visureigį Naujoji Europos hibridinė koncepcija demonstruoja naujos kartos Toyota C-HR visureigį Naujoji Europos hibridinė koncepcija demonstruoja naujos kartos Toyota C-HR visureigį Naujoji Europos hibridinė koncepcija demonstruoja naujos kartos Toyota C-HR visureigį Naujoji Europos hibridinė koncepcija demonstruoja naujos kartos Toyota C-HR visureigį Naujoji Europos hibridinė koncepcija demonstruoja naujos kartos Toyota C-HR visureigį
Grįžti į naujienas
 • DPD
 • Citadele
 • SEB
 • MasterCard
 • VISA
 • Paysera