Net "Polestar" 3 sėdynių etiketės skelbia, kad elektromobilis yra ekologiškas.

Naujienos data: 2023-01-18 07:34:16, Peržiūros: 916

Naujosios etiketės, kurios debiutavo ant 2024 m. "Polestar 3", yra ne tik gera naujiena: Jos suteikia informacijos apie tai, kaip sėdynių medžiagos veikia klimatą.

Etiketės yra labai svarbios. Jos informuoja asmenis apie turinį, apie kurį kitu atveju jie nežinotų. Tačiau ar žinojote, kad kai kurie automobiliai dabar turi etiketes? Nuo 2021 m. "Polestar", besiplečiančios visiškai elektrinės "Volvo" dukterinės įmonės, gaminami modeliai turi tvarumo etiketes. Dabar įmonė aiškiai nurodė, kad sėdynių etiketės bus įdiegtos siekiant toliau skatinti jos tvarumo tikslus.

Po 2024 m. "Polestar 3" priekinių sėdynių galvos atlošais esančiame skyrelyje bus pateikta informacija apie naudojamų medžiagų poveikį klimatui, kai 2023 m. antroje pusėje bus pradėta gamyba. Pirkėjai galės rinktis "MicroTech" (dar žinomą kaip vinilas), taip pat alternatyvias medžiagas iš vilnos ir nappa odos, kurios, kaip patvirtinta, yra pagamintos ūkiuose, kuriuose gyvūnai auginami atsakingai.

Sėdynių etiketėse nurodomas anglies dioksido pėdsakas, perdirbto ir atsinaujinančio turinio procentinė dalis ir apmušalų medžiagų kilmė. Kadangi "Polestar" tvirtina žinanti tik "nappa" odos anglies dioksido pėdsaką, sėdynių etikečių paveikslėliuose bus pateikti tam tikri pakaitiniai duomenys, kol bendrovė, pradėjusi gamybą, patvirtins likusius duomenis.

"Polestar" mano, kad jos naudojami žymekliai ne tik leidžia skaidriau pateikti įmonės pažadus ir pažangą tvarumo srityje, bet ir geriau informuoti klientus apie jų įsigyjamus produktus, kad jie galėtų priimti pagrįstus sprendimus. Polestar 2 hečbekas yra pastarojo pavyzdys, nes jo CO2e (anglies dioksido ekvivalentas) per pirmuosius dvejus modelio metus sumažėjo 1,7 metrinės tonos.

Bendrovės etiketės, pavyzdžiui, "Polestar 2" ir būsimų modelių, pavyzdžiui, 3, leidžia sužinoti, kiek jie yra tvarūs ir kokį poveikį daro aplinkai.

  Net Net Net Net Net Net Net Net
Grįžti į naujienas
 • DPD
 • Citadele
 • SEB
 • MasterCard
 • VISA
 • Paysera