Porsche ir Google diskutuoja apie prieigą prie Google Apps

Naujienos data: 2023-01-12 13:26:41, Peržiūros: 495

"Porsche" Pasak bendrovei artimo šaltinio, DE svarsto galimybę visiškai integruoti "Google" programinę įrangą į savo automobilio kabiną. Tai rodo, kad naujai į biržos sąrašus įtrauktas automobilių gamintojas keičia strategiją.

Pagal sandorio, kuris svarstomas tik "Porsche" prekės ženklui, o ne visai "Volkswagen" grupei, sąlygas "Porsche" klientai galėtų naudotis tokiomis "Google" paslaugomis kaip "Google Maps" ir "Google Assistant", neprijungdami savo transporto priemonių prie "Android" telefonų.

"Google" ir "Porsche" atstovų spaudai iš karto nepavyko susisiekti ir pateikti komentarų. "Volkswagen" programinės įrangos padalinys "Cariad" atsisakė komentuoti.

Pasibaigus "Porsche" bendradarbiavimui su "Volkswagen" padaliniu "Cariad" programinės įrangos mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, "Porsche" vyriausiasis finansininkas Lutzas Meschke spalio mėn. konferenciniame pokalbyje pareiškė, kad bendrovė palaiko glaudžius ryšius su "Google" ir "Apple", taip pat "Baidu", "Tencent" ir "Alibaba" Kinijoje.

Pirmasis apie derybas pranešė žurnalas "Manager Magazin", kuris teigė, kad "Porsche" anksčiau nenorėjo naudoti "Google" programinės įrangos dėl pernelyg didelių "Google" prašymų dalytis duomenimis.

Kadangi programinė įranga tampa svarbia automobilių konstrukcijos dalimi, tokios technologijų bendrovės kaip "Google", "Apple" ir "Amazon" konkuruoja dėl automobilių gamintojų prietaisų skydelių kontrolės.

Naudodamiesi "Google Automotive Services" (GAS) paketu, tokie automobilių gamintojai kaip "General Motors", "Renault", "Nissan" ir "Ford" savo automobiliuose naudoja integruotą "Google" technologiją, kad galėtų naudotis tokiomis programomis kaip "Google Maps" ir "Google Assistant".

Tačiau kai kurie automobilių gamintojai baiminasi suteikti technologijų milžinėms neribotą prieigą prie prijungtų automobilių generuojamų duomenų arba galimybę prietaisų skydelių ekranuose pakeisti automobilių gamintojų prekių ženklus savo prekių ženklais.

Ketvirtadienį BMW atstovas spaudai pareiškė, kad bendrovė "tikrai nesirengia" įtraukti GAS į savo automobilius: Jie teigė: "Bendrovei svarbu išlaikyti klientų sąsajos kontrolę".

Rugsėjį į biržos prekybos sąrašus įtraukta "Porsche" tapo vertingiausiu Europos automobilių gamintoju ir aplenkė savo buvusią motininę bendrovę. Ketvirtadienį bendrovė pranešė, kad 2022 m. pristatytų automobilių skaičius padidėjo 3 proc. Porsche ir Google diskutuoja apie prieigą prie Google Apps  Porsche ir Google diskutuoja apie prieigą prie Google Apps
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera