Šie "McLaren" garsiakalbiai yra brangesni už įprastą hečbeką.

Naujienos data: 2023-01-23 19:59:51, Peržiūros: 1045

"McLaren" kuria garsiakalbių liniją su firminiais penkiais papajos oranžinės spalvos akcentais ir greičio ženklu. Garsiakalbių, sukurtų bendradarbiaujant su amerikiečių garso įrašų gamintoju "Klipsch", kaina stebina.

Profesionalios kokybės kino garsiakalbių sistema - MCL-905 McLaren Limited Edition.

Atraminį laikiklį įkvėpė aerodinaminių "McLaren" lenktyninių automobilių uodegos sparnai ir spoileriai, todėl garsiakalbius lengvai atpažins kiekvienas "Formulės-1" gerbėjas. Aukšto dažnio garsinio signalo ir pagal užsakymą pagamintos vinilinės plėvelės, kurioje taip pat yra Bruce'o McLareno parašas ir penktojo numerio antspaudas, taip pat yra "McLaren" paprasto oranžinio atspalvio. Aukščiausios klasės garsiakalbis yra ne tik stilingas, bet ir atrodo kaip toks.

Du 15 colių pluoštinio kompozito kūgio žemųjų dažnių garsiakalbiai sujungti su trijų colių titano diafragmos kompresiniu garsiakalbiu naudojant spec. technologiją. Kiekviena pora kainuos 15 998 JAV dolerius ir jų bus pagaminta tik 25 vienetai.

"Forte McLaren Edition" kolonėlės, kurių vienos poros kaina yra 10 998 JAV dolerių, priklauso "Legends Series" kolonėlių kolekcijai. Šios legendinės kolonėlės išsiskiria skaičiumi 5 ir McLaren firminiu papajaus spalvos ženklu, nepaisant to, kad tai populiariausias "Klipsch" modelis. Į jį taip pat įeina vinilinė plėvelė, kuri buvo uždėta ant juodo uosio medienos, sukurta kaip užuomina į "McLaren" praeitį.

Ta pati bendrovė, kuri šiuo metu tiekia "McLaren F1" automobilius, tiekia ir papajos spalvos dažus. Be dažų, "Forte McLaren Edition" kolonėlės  perforuotos pramoninio stiliaus metalinės grotelės ir "Torx" varžtai įkvėpimo semiasi iš "Formulės-1" bolidų.

"Forte" turi 12 colių žemų dažnių garsiakalbį, aukšto dažnio garsiakalbį su 1 colio titano diafragma ir K-702 vidutinių dažnių garsiakalbį.

"Nines McLaren Edition" garsiakalbiai, kurių vienos poros mažmeninė kaina yra 1899 JAV dolerių, yra kitas "Legend Series" serijos gaminys. "Nines Mclaren Edition" bendradarbiavo su "F1" komanda kurdama kiekvieną apdailos detalę - nuo dažų spalvos iki metalinių grotelių.

Įmontuotas stiprintuvas suteikia  240 W bendrą sistemos galią ir 480 W maksimalią galią. Juos galima prijungti belaidžiu ryšiu per "Bluetooth", HDMI-ARC, skaitmeninę optinę arba 3,5 mm jungtį, todėl jie itin lengvai pritaikomi.

Belaidis stereofoninis garsiakalbis "One McLaren Edition", kurio kaina 349 USD, yra pradinis "Legend" serijos asortimento modelis.

Ant jos pavaizduotas McLareno laimėtojo penktasis numeris, liečiami jungikliai, rankenėlės bei tikro medžio fanera, nudažyta juoda ir papajų oranžine spalva.

Maitinamas garsiakalbis, turintis 60 vatų išėjimo galią, du 2,25 colio pilno diapazono garsiakalbius ir 4,5 colio žemų dažnių garsiakalbį. Ją galima prijungti prie "Bluetooth" ir ji turi 3,5 mm analoginę įvestį. Šios 2.1 profesionaliai suderintos stereofoninės sistemos aukštis yra šiek tiek mažesnis nei septyni coliai, o gylis - šeši coliai, todėl jos lengva klausytis nuo stalo, prekystalio ar bet kokio kito kampo. Šie Šie Šie Šie Šie Šie Šie Šie Šie
Grįžti į naujienas
 • DPD
 • Citadele
 • SEB
 • MasterCard
 • VISA
 • Paysera