TOP 5 daugiausiai žiūrovų sulaukę 2022 m. IIHS avarijų bandymai

Naujienos data: 2023-01-16 18:40:07, Peržiūros: 1467

Šiuos bandymus žmonės norėjo pamatyti labiau nei bet kurį kitą inscenizuotą transporto priemonės susidūrimo su užtvara bandymą.

Jei ieškote naujo ar naudoto automobilio, pravartu patikrinti, kaip potenciali transporto priemonė reaguos nelaimingo susidūrimo atveju. Net jei neketinate pirkti automobilio, žiūrėti susidūrimo testų vaizdo įrašus yra smagu. Draudimo instituto saugumui keliuose sudaryta penkių žiūrimiausių praėjusių metų avarijų testų suvestinė.

5 VIETA: 2022 Jeep Wrangler

"Jeep Wrangler" yra siaubūnas bekelėje, tačiau atliekant mažo priekinio sutapimo susidūrimo testą jo aukštas svorio centras nėra geriausias. Jeep Wrangler ne visai sėkmingai išlaikė šį testą, kaip galite pamatyti aukščiau pateiktame vaizdo įraše. Už priekinio sutapimo susidūrimo testą 21 Wrangler iš IIHS gavo ribinį įvertinimą.

 

4 VIETA: 2021 Ford Bronco

Aukštas "Ford Bronco", kaip ir "Jeep Wrangler", svorio centras padeda gerai įveikti kliūtis, tačiau tam tikrose avarinėse situacijose gali kainuoti taškų. Tačiau, kaip parodyta vaizdo įraše, "Bronco" geriau nei jo varžovas iš kito miesto atliko priekinio bandymą. IIHS skyrė "Bronco" geresnį įvertinimą nei "Jeep", atlikdama mažo priekinio sutapimo testą.

 

3 VIETA: 2022 Subaru BRZ

Kadangi 2022 modelio metais buvo pristatyta antroji "Subaru" BRZ karta, sportinio kupė gerbėjai natūraliai atkreipė dėmesį į jo avarijos testo vaizdo įrašą. Atsižvelgiant į nuoširdaus smalsumo ir rinkos tyrimų derinį, prasminga ištirti, kaip atnaujintas kupė reaguoja avarijos atveju.

 

2 VIETA: 2013 Chevrolet Spark

Chevrolet Spark nebegaminamas, o 2013 m. modelis nebuvo naudingas nuo tada, kai pasirodė. Tačiau vienas iš daugelio veiksnių, galėjusių paskatinti žmones stebėti šį testą, buvo labai išpūstos automobilių kainos, kurios paskatino pirkėjus pasidomėti pigesniais variantais, į kuriuos jie anksčiau nekreipė dėmesio. Arba, kaip pažymi vienas komentatorius, "YouTube" algoritmas galėjo tiesiog pastūmėti šį vaizdo įrašą žiūrovams. Nepaisant to, 2013 m. "Spark" buvo suteiktas priimtinas įvertinimas.

 

1 VIETA: 2021 Tesla Model Y

Saugos organizacijos duomenimis, praėjusių metų IIHS avarijos testas buvo labiausiai žiūrimas "Tesla" naujausio modelio priedas. Nuo tada, kai bandymas buvo įkeltas į "YouTube", baterijomis varomas elektrinis kompaktiškas krosoveris sulaukė daugiau nei 283 000 peržiūrų ir gavo palankų IIHS avarijos įvertinimą. TOP 5 daugiausiai žiūrovų sulaukę 2022 m. IIHS avarijų bandymai TOP 5 daugiausiai žiūrovų sulaukę 2022 m. IIHS avarijų bandymai TOP 5 daugiausiai žiūrovų sulaukę 2022 m. IIHS avarijų bandymai TOP 5 daugiausiai žiūrovų sulaukę 2022 m. IIHS avarijų bandymai TOP 5 daugiausiai žiūrovų sulaukę 2022 m. IIHS avarijų bandymai TOP 5 daugiausiai žiūrovų sulaukę 2022 m. IIHS avarijų bandymai
Grįžti į naujienas
 • DPD
 • Citadele
 • SEB
 • MasterCard
 • VISA
 • Paysera