Vaizdo įraše matyti, kaip traktoriaus "John Deere" vairuotojas persekiojamas policijos.

Naujienos data: 2023-01-19 14:23:55, Peržiūros: 1546

Ši tikra istorija iš Šiaurės Karolinos rodo, kad nors traktorių greitis nėra itin didelis, juos sustabdyti gana sudėtinga.

Naujienose iš Šiaurės Karolinos, kurią turbūt turėsime pradėti vadinti "Šiaurės Šiaurės Šiaurės Florida", vyras su John Deere traktoriumi pradėjo ilgas policijos gaudynes, kurių metu buvo šaudoma į padangas, naudojamos spygliuotos juostos ir kovojama su tazeriu. Dėl akivaizdžių priežasčių šį incidentą vadiname "Pašėlęs Hicksas": Ronnie Hicksas - toks buvo traktorių vairavusio vyro vardas. Idomumui, tai traktorius buvo pavogtas.

Remiantis persekiojimo santrauka, kurią paskelbė Boono policijos departamentas, kuriame viskas vyko, paaiškėjo, kad Ronnie Hicksas nėra naujiena vietos policijos pareigūnams. "Taigi, daugelis iš jūsų girdėjote arba matėte vaizdo įrašus, kad įsivėlėme į persekiojimą su traktoriumi. Pavogtą traktorių vairavo ponas Ronnie Hicksas, mums gerai pažįstamas asmuo. Skaitytojas gali laisvai spėlioti, kodėl jis gali būti pažįstamas su šiuo asmeniu, tačiau toliau pateikiamas pasakojimas gali įnešti šiek tiek šviesos šiuo klausimu.

Mūsų GTA (Grand Theft Agriculture - Didžioji žemės ūkio vagystė) nuotykis, policijos teigimu, prasideda nuo to, kad "Deere" pilotas važinėja po miestą, grėsmingai lenkia pėsčiuosius ir daužo daiktus. "Vis dar bandome viską išsiaiškinti", - sako policijos viršininkas Andy Le Beau, kuris tvirtina, kad Hiksas "atsitrenkė į kelias transporto priemones, šiukšlių konteinerį ir bažnyčią". 

Dėl to prasidėjo nedidelio greičio gaudynės OJ stiliumi, per kurias valdžios institucijos sužinojo, kad John Deere traktoriai yra stebėtinai atsparūs, jei ne greiti. Policija bandė jį blokuoti smailiomis juostomis, kai jo greitis artėjo prie 20 mylių per valandą. Traktorius ir įžūlus vairuotojas nesutrikęs važiavo toliau. Toliau: kulkos. Ir šaudyti į padangas pavyko, viena iš priekinių padangų galiausiai nulėkė tiesiai nuo ratlankio. Tačiau tie didžiuliai ratai ir toliau sukosi, draskydami kelią.

Vis dėlto mūsų irzlusis veikėjas galiausiai pasuko posūkiu, dėl kurio jam baigėsi kelias. Tuomet jis, apsiginklavęs peiliu, nušoko nuo traktoriaus. Ar jums kada nors buvo pasakyta: "Nesineškite peilio į kovą su tazeriu"? Ne? Na, remdamiesi tuo, kas nutiko toliau, mes tai tiesiog sugalvojome. Po to J. Hicksas buvo sulaikytas ir apkaltintas įvairiais nusikaltimais, įskaitant įsilaužimą į bažnyčias su vogtais traktoriais ir kitus panašius nusikaltimus. Vaizdo įraše matyti, kaip traktoriaus  Vaizdo įraše matyti, kaip traktoriaus
Grįžti į naujienas
  • DPD
  • Citadele
  • SEB
  • MasterCard
  • VISA
  • Paysera